Naftos/riebalų gaudyklių įrengimas

Naftos arba riebalų gaudyklių įrengimas yra svarbus žingsnis

Montuojame aukštos kokybės įrenginius, padedančius sugauti riebalus, aliejus ir kitas organines medžiagas, kurios gali patekti į kanalizacijos sistemą ir taip ją užkimšti ar sukelti nemalonius kvapus ir aplinkos taršą. Šie įrenginiai būtini komerciniuose, pramoniniuose pastatuose, prie degalinėse, automobilių plovyklose, stovėjimo aikštelėse ir netgi kavinėse ar restoranuose. Atliekame išsamias konsultacijas ir objekto tyrimus, parengiame individualius sprendimus ir parenkame tinkamiausią įrangą.

Kodėl naftos/riebalų gaudyklių įrengimas yra svarbus?

Naftos/riebalų gaudyklių įrengimas yra būtinas siekiant išvengti problemų su kanalizacijos sistema ir užtikrinant aplinkos taršos mažinimą. Šios gaudyklės naudojamos surenkant ir sulaikant riebalus, aliejus ir kitas organines medžiagas, kurios gali patekti į kanalizacijos sistemą iš virtuvinių ar pramoninių veiklų, tokių kaip maisto gamyba, restoranų veikla, automobilių pramonė ir pan.
Icon Icon

Mūsų komandą sudaro aukštos kvalifikacijos profesionalai, turintys ilgametę patirtį ir gilias žinias požeminių tinklų įrengimo srityje.

Icon Icon

Ilgaamžiškumas - mūsų prioritetas. Todėl diegiame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir taikome pažangiausias pramonės praktikas.

Icon Icon

Mūsų įrengiamos sistemos užtikrina minimalų vandens praradimą ir optimalų paskirstymą, taip mažindamos klientų eksploatavimo išlaidas.

Susisiekite Su Mumis

Jeigu turite kokių nors klausimų ar norėtumėte sužinoti daugiau apie naftos/riebalų gaudyklių įrengimą, prašome susisiekti su mumis

Susisiekite
Susisiekite Su Mumis

Kaip tai vyksta

Sklypo tyrimas ir vertinimas

Detalus
projektas

Kasimo ir vamzdynų klojimo darbai

Pajungimas ir
paleidimas

Sistemos
priežiūra

Susisiekite su
mumis

SUSISIEKITE

Esame pasiruošę Jums padėti!

Inžinerinių tinklų įrengimo ekspertai